www.warez-server.iplace.cz

 

Unikátní USB zařízení pro vtipálky umí v počítači udělat velký nepořádek

Vytvořeno 15.10.2009 18:30:31 | Poslední změna 15.10.2009 18:32:12
Takřka každý počítač je v dnešní době vybaven univerzálním rozhraním USB, pomocí něhož můžeme připojit tiskárnu, fotoaparát, nebo mobilní telefon. Tím ale soupis příslušenství rozhodně nekončí. Do USB portu můžete připojit i speciální zařízení pro vtipálky, které majiteli počítače přidělá pěkné starosti.
USB Prankster


USB Prankster

Zařízení USB Prankster vypadá na první pohled jako obyčejný flash disk nebo bluetooth adaptér. Navíc má ale novinka na svém boku několik tlačítek, které mohou ovlivnit funkce počítače.
USB Prankster

USB Prankster je na první pohled k nerozeznání od běžného flash disku.


Pokud je zařízení zapojené v počítači, můžete s jeho pomocí nechat náhodně odpojovat klávesnici, myš, nebo obrátit funkci klávesy Caps Lock.
USB Prankster

Jakou neplechu má v počítači zařízení udělat, se nastavuje pomocí tlačítek na boku.


Navíc je možné na tomto unikátním přístroji nastavit čas, kdy se mají problémy začít objevovat, aby majitel vtipálka nepřistihl přímo při zapojení Prankstera do USB portu.
USB Prankster

USB Prankster se podle výrobce nejlépe používá na stolních počítačových sestavách, kde nejde ve změti kabelů za skříní prakticky vůbec najít.


Unikátní přístroj Prankster se v operačním systému tváří jako regulérní USB zařízení, takže i přes jeho neblahé funkce jej například antivir ani firewall nerozpozná. Novinku je možné zakoupit v Americe za 32 USD, což je přibližně 550 Kč.
Raketomet je jedinou účinnou ochranou proti vetřelcům u vašeho počítače.

Do USB portu je možné zapojit i raketomet.


Do USB portu se kromě zařízení pro vtipálky dají zapojit i takové věci, jako je například osobní raketomet. Ten se jednoduše pomocí USB připojí k počítači. V něm pak pomocí klávesnice ovládáte otáčení, míření a samozřejmě i výstřely.