www.warez-server.iplace.cz

 

Steam

Steam 


Steam je volně stažitelná aplikace od společnosti Valve. Slouží k jednoduchému nakupování her, poté jejich instalaci a následnému spouštění na libovolném počítači, na kterém se přihlásíte na váš Steam account (Steam účet). Bez úspěšného přihlášení si žádnou z nainstalovaných her nespustíte ani nenainstalujete. Nespustíte ani ty hry, která máte již na vašem počítači nainstalované, ale nemáte je zakoupené. Ve stejném okamžiku můžete být přihlášen na váš účet pouze na jednom počítači.
Výhody Steamu:

- automatické aktualizace her a klienta samotného
- možnost přidávání kamarádů a známých do Steam Friends (přátelé), se kterými si - - - můžete psát zprávy pomocí zabudovaného chatu, sledovat jakou hru hrají, na jakém -  serveru hrají nebo procházet jejich profily.
- hru si můžete koupit do několika málo minut za podstatně nižší cenu, než třeba v klasickém kamenném obchodě
- podpora velkého počtu her
- vámi koupenou hru si můžete zahrát kdekoliv

Ještě nemám vytvořený Steam account


Pokud ještě nemáte nainstalovaný Steam klient, tedy zatím jste si žádnou hru přes Steam nekoupili (nemáte ani Steam account), stáhněte a nainstalujte si Steam klienta.
Již mám vytvořený Steam account

Pokud již máte nainstalovaného Steam klienta a vytvořen váš Steam account, stačí vám pouze vybrat hru v sekci Games (Hry) a zvolit purchase (koupit) nebo vložit již zakoupený Steam Key (Steam klíč).